Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na inkontinenciu

Overený zákazník Testuj.to Bibiana

• Tvar
  • Absorbcia
  • Veĺkosť
  • Hrúbka

Inkontinečne vložky Tena lady slim mini sú spolahlivé na ždodenné nosenie. Zabezpečia vám pocit sucha, pretože sú rýchlo absorpčné, čím zabezpečia pocit sviežosti. Nie sú parfumované, čo je dobré pre citlivú pokožku. Sú dobre tvarovateľné. Mne by ale vyhovovali ešte tenšie a dĺžkou kračšie.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Prijemne na nosenie
  • Celodenny pocit sucha
  • Pohltenie zápachu
  • Slabá lepivosť

Dámske slipové vložky na inkontenciu TENA Lady Slim Ultra Mini sú príjemné a diskrétne pri nosení. Sú zároveň funkčné, zabezpečili celodenný pocit sucha. Sú bez parfumácie, takže vhodné i pre citlivejšiu pokožku.
Výhradu mám voči slabšej lepivej časti, občas vložka neostala na svojom mieste.

Overený zákazník Testuj.to Kubistova

• Savost
  • Nic

Mala som možnosť vyskúšať Tena lady slim a som proste nadšená,savost,pocit a proste celkovo.Ked som prestala cvičiť začala som mať problém z inkontinencii a Tena lady je konečne sa cítim v suchu a čistá l,pre veľa zen toto je veľmi veľa aby boli v pohode a v klidu

Overený zákazník Testuj.to Milada

• Pohlcuju zápach
  • Vyborna savost
  • Pijemny materiál

Mala som možnosť vyskúšať Tena lady slim ultra mini . Keď som otvorila krabičku bola som celkom zaskočená tým že sú tak tenké .. čiže na telo sú príjemné a nieje ich vôbec vidno ale čakala som že asi pohoria v savosti .. na moje prekvapenie vôbec ? ani kvapka vedľa ako sa povie takze ja môžem všetkými 10timi odporučiť ..

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 21. augusta 2023

• Tvar a materiál vložky
  • Dobrá priľnavosť na bielizni

Uz dlhšie používam inkotinenčné vložky Tena Lady slim ultra miny. Výrobok je pre mňa ako stvorený. Vložky sú tenučké, dobre tvarované a výborne držia na bielizni. Pri slabom úniku moču sú dobre savé a tiež pohlcujú pach moču. Výrobok odporúčam hlavne teraz v lete, lebo sú ako druhá koža. Za mňa veľká spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Maria

Pridané: 21. augusta 2023

• Áno

Vložky TENA Lady Slim sa mala možnosť vyskúšať.
A za mňa môžem vrelo odporúčat sú veľmi pohodlné saju super a nezapachaju sú tenké a pohodlné aj na svoje dni alebo aj na bežný deň svoj účel splnia sú vhodné či už pre mladšie kategórie alebo staršie za mňa vrelo odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Nikoleta

• Priľnavosť
  • Atraktivny damsky desing
  • Pohlcujúci zapach
  • Prijemny material

Tena Lady Ultra Mini sú velmi tenke a diskretne, velmi save, zachytavaju neziaduci pach, citim sa velmi prijemne nakolko prilnu a nezosuvaju sa pri pohybe. Pri mojich vnucatkach sa vdaka Tena Lady Slim Ultra citim cisto,v pohodesu z prijemneho materialu ,ktore nedrazdia pokozku,,maju atraktivny desing.

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 19. augusta 2023

• Pohlcuje zápach
  • Bráni pretečeniu
  • Príjemný materiál
  • Nie sú samostatne zabalené, nevhodné na cesty

Produkt spĺňa to čo sľubuje, až nato, že nie sú samostatne balené v ochrannej fólií. Príjemný materiál, pohlcuje zápach, dobre absorbuje, príjemné sa nosia, sú diskrétne. Nedráždi intímne partie, prispôsobí sa spodnému prádlu. Za mňa dobrý produkt až na to balenie.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Tenkosť

Príjemný materiál, rýchla absorpcia, pocit sucha po celý deň je to co my ženy potrebuje. Žiadne obmedzenia vďaka príjemnému materiálu a pohodlí pri nosení s Tena Lady Slim Mini. Za mňa najlepšie damske vložky. Všetky ženy si zaslúžia to najlepšie a Tena Lady Slim je práve to co potrebujeme.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• tenkosť vložky
  • rýchla absorbcia
  • príjemný materiál
  • pocit sucha

TENA značka je zárukou kvality a to sa mi potvrdilo aj teraz. Vložky sú ultra tenučké, diskrétne pri nosení z príjemného materiálu a veľmi rýchlou absorbciou. Pocit sucha a pohltenie zápachu je na nezaplatenie, odporúčam ženám s ľahkým únikom moču. Osobne som veľmi spokojná

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Suchost
  • Ochrana proti preteceniu
  • Diskrétne nosenie
  • Jednotlivo zabalene
  • Tvarovane
  • Pohltenie zápachu
  • Pre mňa hrubé

Vyskúšala som tena lady slim mini. Zaujalo ma ze sú jednorazovo balené, pohlcujú zápach, takže všetko je uzavreté vnútri, samozrejme ze sú aj diskrétne co je plus pri nosení, ten kosť vložky je podľa mňa troska hrubšia ako som zvyknutá ale dá dá pohodlne nosiť. Je veľmi príjemná na dotyk

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 16. augusta 2023

• Rychle dodanie
  • Nebol s ničím problem

S vložkami Tena Lady Slim Ultra Mini som veľmi spokojná.tieto vlozky maju dobru savosť.vyhovujem mi dĺžka aj hrubka.vlozky si udržia po celý čas svoj tvar,tak ani necítim ze ju mam.su veľmi pohodlne.za mňa je to najlepšia voľba a budem odporúčať aj svojim známym

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Pridané: 16. augusta 2023

• Savosť
  • Pevnosť
  • Sú ako imtimky

Dámske slipové vložky TENA Lady Slim Ultra Mini odporúčam každej žene ktorá ma problém s inkontineciou. Sú vhodné pre ženy so slabou inkotinenciou najčastejšie tehotné alebo ženy po pôrode. Dámske vložky TENA Lady Slim Ultra Mini majú vybornú savosť a tiež pekne držia na nohavičkách neodliepajú sa. Sú ako imtimné vložky.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

Pridané: 15. augusta 2023

• Svost
  • Velkost
  • Drzanie

Vlozky tena lady slim urcite odporucam citila som sa bezpecne su male ,tenke ale save a sluzia tak ako maju pri noseni si ani neuvedomujem ze ju mam vytkla by som akurat co sa tyka lepivej casti drzania je slabsia ale pri dobrom strihu nohaviciek to nie je az taka vada.za mna top

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 15. augusta 2023

• Dobrá savosť
  • Ľahká aplikácia

Teba lady slim mini ocení každá žena, ktorá má menšie problémy s únikom moču, ktoré nie sú vážne. To samé hovorí už aj slovíčko mini. Ich aplikácia je rovnaká ako pri hygienických vložkách, takže sa ľahko aplikujú. Celkovo sú pohodlné a predovšetkým nie je cítiť zápach.

• Sú fantastické
  • Sú spoľahlivé
  • Sú pekné

Nohavičky už skúšam 3 deň a musím povedať, že pri mojich problémoch, aké ja mám počas svojich, keď som si už nič iné nepriala, len, aby som už konečne bola v prechode mi nič lepšie do do cesty prísť nemohlo… Nohavičky sú úžasné pro mojej nenormálne silnej menštruácii sa ozaj nestačím čudovať, ako je to vôbec možné, že to funguje… vydržia celý deň bez pretečenia. Odporúčam!

Chicco Elastické nohavičky po pôrode 4 ks

Chicco Elastické nohavičky po pôrode 4 ks

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 19. decembra 2022

Zakúpený v Pilulka.sk

• Vysoke, natiahnu sa, prisposobia, velmi pohodlne
ABENA ABRI Soft 75x85 1 kus

ABENA ABRI Soft 75x85 1 kus

Overený zákazník MobilnaLekaren.sk Sylvia

Pridané: 18. novembra 2022

Zakúpený v MobilnaLekaren.sk

Možnosť častejšie ho prania .nekrci sa

Tena Bed 60x90 35 ks

Tena Bed 60x90 35 ks

Overený zákazník Lekáreň v KOCKE Overený zákazník

Pridané: 16. júna 2022

Zakúpený v Lekáreň v KOCKE

• Patri k jednemu z najkvalitnejsich u nas dostupnych vyrobkov
Abena Abri Soft Eco 40 x 60 cm 60 ks

Abena Abri Soft Eco 40 x 60 cm 60 ks

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Alioša

Pridané: 14. júna 2022

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

Velkost 40 na 60 nie je velkost savej plochy, ale celkova. Cize su dost male, kedze sacia plocha je este o 10 cm mensia.

Zobrazujem 41 - 60 zo 300 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...15