Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na inkontinenciu

Molicare Men Pants 7 kapek M 8 ks

Molicare Men Pants 7 kapek M 8 ks

Overený zákazník Inkontinenčné plienky Overený zákazník

Pridané: 21. novembra 2023

Zakúpený v Inkontinenčné plienky

• Jednoduché a priliehavé , spokojný pocit a istota.

Overený zákazník Testuj.to Dagmar

Pridané: 29. augusta 2023

• Pohodlie
  • Tenkost
  • Savost
  • Pocit bezpečia

Tena Lady Slim Mini sú jednoducho super ,mám pocit bezpečia či v práci,doma pri zábave konečne sa pohybujem bez obav z toho či za mnou nejde zápach .Sú úžasné tenučké ,mini ,pohodlné .Dlho neuvažujte že pre aké inkontinenčné vložky sa rozhodnúť ,uvidíte dámy že nebudete banovat

Overený zákazník Testuj.to Bea

Pridané: 28. augusta 2023

• Tenké
  • Pohlcujúce zápach
  • Pohodlné
  • Nenápadné
  • Neprispôsobivé spodnej bielizni

Tento produkt celkom vyhovoval. Splnili svoj účel a teda disponujú dostatočne rýchlou absorbciou no sú zároveň tenké. Sú pohodlné a neprekážajú. Pri rôznych typoch oblečenia napr pri sukni, alebo pri nohaviciach , aj tých obtiahnutých— nie je ju vidieť, čiže sú diskrétne. Dôležité je , že pohlcujú zápach. Odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Diskretne
  • Komfortne
  • Pocit sucha
  • málo kusov v balení

Vďaka tomu, že som bola vybratá na testovanie inkontinenčných vložiek TENA lady slim ultra mini som zistila, že únik moču nemusí byť vôbec problém čo sa týka hygieny a hlavne pocitu sucha keďže tieto vložky naozaj dobre absorbujú unikajúci moč. Navyše sú tenučké takže poskytujú aj pocit diskrétnosti nakoľko ich nie je vidieť. Ďakujem za možnosť testovania určite si ich kúpim.

Overený zákazník Testuj.to Natália

• Pohodlie
  • Príjemný materiál
  • Bez zápachu a pretečenia

Vložky TENA Lady ma milo prekvapili predovšetkým príjemným materiálom, tenkosťou, čo zabezpečuje diskrétnosť pri nosení. Zároveň mi zabezpečili pocit sucha vďaka rýchlej absorpcii a ochrane proti pretečeniu a taktiež bez akéhokoľvek zápachu. Odporúčam všetkým ženám,ktorých trápi únik moču,aby zažili pocit bezpečia a čistoty.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Anatomicky tvar
  • Phltenie zápachu
  • Priľnavosť k spodnej bielizni
  • Bez nepríjemného zápachu po moči
  • Lahke vybalenie z obalu

Tieto vložky ma ohúrili svojim dizajnom a funkciami. Sú tenké, vďaka anatomické mi tváru sa príjemne nosia. Vďaka ochrane proti preteceniu som sa nemusela báť že preteciem ako pri klasických vlozkach. Pohltenie zápachu je veľká výhoda a nemusím sa tak báť pred priateľmi že sa prezradím.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Jemnost ,
  • Su tenké
  • Takmer ich necítiť
  • Phodlne nosenie
  • Pohlcuju zápach
  • Nemam výhrady všetko bolo ok

Po vyskúšani Tena slim lady som pociťovala pohodlie , su veľmi jemného materiálu , takmer ich necítiť preto su dobré aj na nosenie za každého počasia .
Sú vhodne pri ľahkom úniku moču ale poslúžia aj pri končiacej menštruácii vďaka velmi dobrej absorrpcii

Overený zákazník Testuj.to Nora

• Príjemny materiál
  • Dost tenké
  • Pohodlné
  • Dobrá absorbcia

S Tena Lady Slim Mini som velmi spokojná.Vyskúsala som ho na bezny den, aj pri lachsom kardio cvicení. Po troch porodoch mám casté problémy so zadrziavaním mocu, dodali mi pocit istoty.Tvar aj dlzka vyhovujú a to ze ziadny zápach nie je cítit, je asi najvacsie plus. Pohodlné

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Absorpčná schopnosť
  • Jednotlivo balené vložky
  • Sú tenké
  • Dobrý tvar

Vďaka vložkám TENA Lady Slim Mini uz nemám nepríjemný pocit z možného úniku mocu, pretože tieto vložky sú veľmi tenké, majú super tvar, ktorý sadne na každú spodnú bielizeň, dobre držia prilepené, nie je ich cítiť pri nosení a majú veľmi jemný a mäkký materiál

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Tenké a skvelý tvar
  • Nevidno ich pod oblečením
  • Bezproblémovo sajú moč.
  • Žiadna vlhkosť
  • Žiadny zápach
  • Nepretekajú

Dámske slipové vložky na inkontenciu TENA Lady Slim Ultra Mini zaručujú pocit sucha, čo môžem potvrdiť vďaka rýchlej absorpcii. Majú skvelý tvar, nenápadný pod oblečením. Sú tenké, pohodlné a diskrétne pri nosení. Sú z príjemného materiálu, takže sa skvelo nosili. Nie je cítiť žiadny moč a zápach moču. Skvelé, treba vyskúšať, odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Sylvia

• Príjemný materiál
  • Veľmi dobrá savosť
  • Tenkosť
  • Pevnosť
  • Pohlcujú zápach

Inkontinenčné vložky Tena Lady Slim ultra mini poskytujú bezpečnú ochranu pri ľahkom úniku moču. Sú tenké, bezpečné, majú výbornu savosť su z prijemného materialu. Pri ich nosení je zaručený komfort a diskrétnosť. Poskytujú pocit sucha, pohlcujú zápach. Pri ich používaní určite oceníte, že držia tvar a neodliepajú sa. Inkontinenčné vložky Tena Lady Slim ultra mini určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Fronková

• Vzhľad,
  • veľkosť
  • komfort

Vložky TENA Lady Slim Ultra Mini vyzerajú na prvý pohľad ako bežné slipové vložky, jediný rozdiel je, že sú o čosi dlhšie a možno trochu širšie.. To je ale samozrejme výhodou, lebo dávajú väčší pocit bezpečia, napriek tomu, že sú tenké ako slipová vložka. Aj pri dlhom nosení sa nedeformujú a držia stále na svojom mieste. Sú pohodlné, ani necítite, že máte vložku. Nie sú parfémované a pohlcujú zápach

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Vlozky dobre absorbuju
  • Sú diskretne
  • Príjemný material

zaujala ma technológia microPROTEX ktora okamžite vlhkosť aj zápach nepriedušne uzavrie vo vložkach. Vlozky sú jemné, prijemne, vôbec neobmedzujú pri pohybe. Hodvábna vložka so ženskou potlačou absorbuje oveľa lepšie a rýchlejšie ako bežné slipové vložky. Trojitá ochrana – proti pretečeniu, zápachu a vlhkosti

Overený zákazník Testuj.to Stanislava

• Diskrétne balenie
  • Pohodlné a diskrétne nosenie
  • Rýchla absorcia

Dostala som sa k testovaniu inkontinenčných vložiek Tena lady. Bola som veľmi milo prekvapená. Majú diskrétne balenie. Pri nosení ich vôbec nevidno, majú anatomický tvar. Majú skvelú absorciu, vôbec som nemala pocit mokra a ani zápachu. Sú z príjemného materiálu a vôbec ma nedráždili.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Zakúpený v Testuj.to

• Bez nepríjemného zápachu po moči,
  • vydržal pol dcl moču,
  • nepretiekla
  • Je naozaj tenká!
  • Dobré,komfortné balenie
  • Ľahké vybalenie z obalu - bez opätovného prilepená späť na vložku
  • V kabelke - aj keď obal videli priatelia, nemala som pocit diskomfortu,že sa prezradím s únikom mocu
  • Presne naznačené,kde je predná časť a kde zadná
  • Výdrž prilepená na nohavičky
  • Bez pocitu nepohodlia pri nosení, napr ako pri vložkach
  • Suchý povrch aj po úniku moču.

Tenučka, vydržala minimálne pol dcl moču -vydržala by aj viac, sucho aj ihneď po vytečení moču, naozaj mobil cítiť zápach po moči, dobrá výdrž lepenia vložky, vložka je tenučká a naozaj s lepšími kvalitami akokeby ste nosili menštruačnú vložku na inkontinenciu

Overený zákazník Testuj.to Darina

• Obal
  • Disajn
  • NIC

Tena Lady Slim Mini mi veľmi vyhovujú.Lahko sa nálepuju na nohavičky. Sú veľmi nenápadne pri nosení.Neskriabu ma a ani ma nepalia pri nosení. Dajú sa ľahko odstrániť a nové vložiť do kapsičky v kabelke.super chránia pred pretecenim a zápachom.Vyborne pohlcujú zápach.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Nezapáchaju
  • Tenkosť vložky
  • Absorpcia
  • Pocit suchosti celý deň

Vložky sú naozaj tenké. Majú výbornú absorpciu a anatomicky tvar, vďaka čomu vložku necítite a máte pocit suchosti po cely deň. Najväčšou výhrou je pre mňa, že pohlcujú zápach a nieje potreba sa umývať niekoľko krát do dňa. Nepreteču čiže nemusím sa báť žiadného škandálu

Overený zákazník Testuj.to Anežka

Pridané: 24. augusta 2023

• Vzhľad
  • Dizajn
  • Hrúbka
  • Absorubcia
  • Vôňa

Tieto vložky má oslovili svojím dizajnom, tvarom, sú tenké, nič nie je vidieť ani cítiť. Pohlcujú zápach a navodzujú pocit komfortu a pohodlia. Zároveň zabraňujú pretečieniu a príjemne sa nosia, určite ich odporúčam pre pocit sucha a výbornej absorubcii.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

Pridané: 24. augusta 2023

• rýchla absorpcia
  • pocit sucha po celý deň
  • hrúbka vložky
  • veľkosť vložky

Tieto dámske slipové vložky na inkontinenciu ani nebudete vedieť že máte na sebe. Sú veľmi pohodlné pri nosení, zabezpečia pocit sucha až na celý deň, pohlcujú zápach a sú z veľmi príjemného materiálu. Odporúčam všetkým ktorí bojujú s týmto problémom.

Overený zákazník Testuj.to Simona

Pridané: 23. augusta 2023

• Absorcia
  • Veľkosť
  • Nic

Pred nechcenou inkontinencou,prijemna vôDiskrétna ochrana
pred nechcenou inkontinencou,prijemna vôňa po uniku nevtietavaa az neutrálna aróma bez
naznaku pachu vhodne pre lahky az preiemer unik mocu
Inkontinenční vložky vhodné pro lehký až střední únik moči. Anatomický tvar

Zobrazujem 1 - 20 zo 300 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...15