Najnovšie recenzie zo sekcie Prípravky na inkontinenciu

Overený zákazník Testuj.to Štefánia

• ???

Tena Lady Slim Mini,sú vyvinuté pre ľahký únik moču Zaručuje pohodlnosť a diskrétnosť v každej situácii.Vďaka svojej tenkosti a anatomickom tvare, sa dajú nosiť aj pri užších typov oblečenia.Jej príjemný materiál,je prispôsobený aj citlivej pokožke. Má vysokú savosť, a ochranu proti pretečeniu.Vysoko pohlcuje,aj nepríjemný zápach moču. Tena Lady Slim Mini,vrelo odporúčam každej žene ktorá trpí únikom moču ???

Overený zákazník Testuj.to Csilla

• tvar a ochrana

Prispôsobí ženského tela, a zabezpečí ochranu pred pretečením..má jemný povrch,a pohodlný tvar.dodáva pocit istoty, a zaisťuje sviežosť . budem nadalej používat tena lady Slim Mini., a budem odporučat všetkým ktorí maju podobné problémy. Zabezpečuje perfektnú flexibilitu.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Ano

Vložky Tena Ľady Slim Mini odporúčam všetkým ženám čo majú problém Inkonenciou sú tenké bez zápachu majú úžasný tvár a ani nevidno že ich nosíte sú anatomicky tvarovane proste treba si ich vyskúšať Žienky všetky čo máte problém z Inkonenciou len treba vyskúšať a budete prekvapené ?

Overený zákazník Testuj.to Martina

Zakúpený v Testuj.to

• Su ľahké priedušné a nezapachaju
  • Nemail žiadne vyhradi som sními nadmieru spokojná

TENA Lady sú priamo stvorené pre moje potreby.Žijem aktívny život a keď sa mi po pôrode objavila inkontinencia necítila som sa konferenčné až kým som.nevyskušala TENA Lady a vďaka nemusím myslieť a báť sa nepríjemných nehôd a užívať si zasa život naplno. TENA Lady sú priedušné nezapachaju a doporučujem.ich každej žene ktorá trpí inkontinencie.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• pocit sucha

Vložky mi poskytovali ochranu počas celého dňa. Ich samolepiaci pásik veľmi dobre drží. Povrch vložky je hodvábne jemný. Zaistili mi pocit sucha a sebavedomia. Počas dňa mi neprekážalo ich nosenie. Prispôsobili sa akejkoľvek aktivite ktorú som vykonávala.

Overený zákazník Testuj.to Silvia

• Dizajn.
  • Pretekaju,neabsorbuju zápach. Moc tenké

Niesom spokojná, pocit mokroty,neabsorbuju zápach, pretekajú Za mna slabé , tuhy materiál, tekutina sa meni na gelovu... Za mna velke sklamanie, ale to asi zalezi od sily úniku moču... niekomu budu pasovať. Treba vyskúšať, kto neskúsi nevie.
Ja ďakujem ale uz nie.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Materiál
  • Nemám

Vyskusala som tieto vložky na kolko po pôrode som začala mat mierny unik moču. Vlozky su vekmi tenké, pohodlné, komfortné. Naozaj zadržia čo majú. Zena ma pocit suchosti,pohodla, nic netlaci ani nezapacha. Kazda vlozka je zabalená zvlášť, co je plus z hygienickeho hľadiska.

Overený zákazník Testuj.to Melinda

• Dizajn
  • Kvalita
  • Jemnosť
  • Vôňa - bez zápachu
  • Mohli by byť aj máličko tenšie

TENA Lady Slim Mini - sú inkontinenčné vložky s príjemným naturálnym vzhľadom obalu. Samotné vložky sú určené na drobné úniky moču každej aktívnej ženy. Mne osobne veľmi pomohli. Keď musím dlho sedieť v práci sú mi dobrou oporou. Absorbujú drobné čiastočky moču, udržia bielizeň suchú a voňavú. To klasické vložky nedokážu. Vždy pretečú a spodné prádlo zostanú mokré a zapáchajúce. To už nechcem zažiť a bolo by fajn, keby to nezažila už žiadna žena. Pri nosení sa nekrčia, neodlepujú, zostávajú nenápadné. Navyše ich dizajn je na prvý pohľad neodlíšiteľný od bežnej vložky, čo je výhodné, ak by vám vypadla z kabelky.

Overený zákazník Testuj.to Natália

• Diskrétnosť
  • Pohodlnosť
  • Nic

Inkontinenčné vložky TENA Lady Slim Mini  mi sedeli perfektne. Zadržali vlhkosť, nedovolili pretecť, a už žiaden zápach. Pohodlne sa nosili, nemala som žiadne problémy, žiadne svrbenie alebo pocit dyskomfortu. Privítala by som aj inkontinenčné vložky do tanga nohavičiek.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Rýchla absorbcia
  • Pevnosť vložky
  • Tenkosť vložky
  • Možno keby boli balené samostatne, vziať si 1-2 ks sebou v prípade potreby,

Vložky splnili moje očakávania, sú príjemné na pokožku, dobre savé, tenké ale pevné, nepretekajú. Na bežný deň v práci mi stačili, pri väčšej fyzickej aktivite by som musela siahnuť po väčších. Odporúčam ženám s ľahkou inkontenciou. Škoda že nie sú balené aj samostatne, aby som si 1-2 ks mohla zobrať do kabelky v prípade potreby.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Velkost balenia
  • Moznost nosit v kabelke, hgienicke balenie
  • Ziadny zapach
  • Rychla absorbcia

Vlozky tena lady slim mini su velmi prijemne, rychlo absorbuju tekutinu, nzostava ziadny zapach. Aj napriek tomu, ze su mini absorbuju dost vela tekutiny. Kedze su to mini som myslela ze budu mensie, su nevhodne na tango nohavicky, ale na bezne spodne pradlo su velmi pohodlne.

Overený zákazník Testuj.to Bibiana

• Výrobok splnil moje očaķávania
  • Len troška väčšia než bežné mini intim vložky

Testovanie Dámskych slipových vložiek na inkontinenciu Tena Lady Slim Ultra Mini.
Veľkosť vložky je trochu väčšia ako ubežných mini intím vložkách.
Vložka je tenká, pri nosení jej veľkosť neprekáža. Materiál je príjemný k pokožke.
Dizajn pekný, aj tvar vložky.
Vložka pro absorbovaní tekutiny , nepresiaka, ostáva suchá aj na pocit.
Čo je hlavné u tohto tipu vložky ,,je to že nezapácha,,.
Vložka spĺňa účel.
Odporúčam

• Dizajn
  • Absorcia
  • Veľkosť
  • Tenkost vložky

Konečne s používaním Tena lady slim mini začínam zažívať pocit sucha. Sú úplne božské. Rýchlo absorbujú tekutinu, takisto ich pri nosení nevidno. Sú neviditeľné, ale na druhú stranu splnia to co očakávame. Dostatočne dlhé a široké na každodenné použitie. Ešte sa.mi nestalo aby pretiekli a zápach necítiť.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Nic

Tieto inkontinenčné vložky som hneď vyskúšala. Oceňujem aké sú tenké, pohodlné a v hlavne oceňujem diskrétnosť vďaka ich anatomickému tvaru. Tri lepiace prúžkuy zabezpečujú to, že držia na mieste a neposúvajú sa oboma smermi. Príjemný materiál na povrchu, príjemný pocit a pohlcujú prípadné zápachu.

Overený zákazník Testuj.to Jarmila

• Su obzvlast tenučké

Je to veľmi dobrý produkt pre ženy či, staršie no i mladšie mávajú problém s únikom moču po pôrode. Vždy je lepšie dať si vložku, ako by mal ísť po mne zavan moču. Mám pocit sucha, je to veľmi dobrý príjemný material.
Hlavne ráno mi mi je vhodna vložka kým dobehneme na vecko. Doporučila by som ich každej, ktorá to potrebuje.

Overený zákazník Testuj.to Klaudia

• Vôňa
  • Pocit že nič necíti.
  • Nemám nič

Vložky naozaj pekne voňajú, držia celý deň tam, kde majú, spĺňajú účel a sú skoro neviditeľne. Fakt super pre ženy, ktoré potrebujú mať istotu pri kychnuti, pri pohybe a nemusia si stále kontrolovať nohavičky alebo mať pocit zápachu a vlhkosti. Ďakujem výrobcovi za tento vynález ?

• prakticke, diskretne

TENA Ľady Slim su praktické, mám s nimi pocit sucha a veľmi rýchlo absorbujú, sú veľmi pohodlné, pri nosení ich takmer vôbec ne cítiť a sú diskrétne. Majú príjemný materiál a atraktívny vzhľad, skutočnú ochranou proti pretečeniu a pohlteniu zápachu. Určite budem používať aj naďalej

Overený zákazník Testuj.to Adriana

• Vsetky vlastnosti vyhovujuce
  • Slabsia prilnavost k nohavickam

Vlozku Tena lady mini som.skusala 1x a mozem.povedat, ze som.naozaj spokojna. Napriek.slabsej priľnavosti k nohavickam,najma na koncoch vlozky, tato drzala pevne pocas celeho dna. V praci sa vela pohybujem a mozem povedat, ze svoju funkciu plnila na 100%. Som maximalne spokojna. Pocit sucha, absorpcnost a vecer ziadny zapach. Super :)

Overený zákazník Testuj.to Tatiana

• Pocit sucha
  • Príjemný materiál
  • Jednotlivo balené
  • Nemám čo vytknúť

Inkontinenčné vložky Tena Slim Mini jednoznačne odporúčam!Príjemne ma prekvapili svojou diskrétnosťou pri nosení,ani som nevedela že ju mám.Oceňujem jednotlivo balené kusy a príjemný materiál, vôbec nepretekajú,prispôsobia sa aj pri šporovaní a pohlcujú zápach.

• Tvar, savost

Vložky Tena Lady ultraslim zo svojim anatomickym tvarom sú veľmi pohodlné na každodenné nosenie, veľmi spoľahlive pred pretečením, zároveň v maximálnej miere pohlcujú zapach. Prví krát som vyskúšala značku Tena a môžem zodpovedne povedať, že som maximálne spokojná.

Zobrazujem 21 - 40 zo 300 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...15